Megoldott

Kutyaürülék kuka tele van.

Anonim Járókelő

2 ker. Budenz út és Kuruclesi út kanyarban levő kutyaürülék kuka tele, már a környéke is. Sos ürítés szükséges.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budenz út 3/B

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a megnyugtató választ!
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin/Bejelentő!

    Minden szombaton ürítik a kutyaürülék gyűjtőket. Tájékoztatásul még annyit, hogy az ürítésnél kiderült, hogy alig volt benne…. Mert az ejtőcsatornába valaki belegyömöszölt e...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kutyaszemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kacsa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Felújítás utáni kosz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére