Megoldott

Veszélyes hulladék

Veszélyes hulladék maradt az oszlopnál a lomtalanítás után.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 71

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tessék mán intézkedni hő !!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tűz- és robbanásveszély!!
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakat közforgalmú magánterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterületen tárolt építőanyag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    525. tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére