Megoldott

Üres Kresz-oszlop

Kérem intézkedjenek az üres oszloppal kapcsolatban.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 32

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a választ, az ügyet megoldottként zárjuk!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték az oszlopot. Biztos feleslegessé vált.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Jelzőlámpa árnyékoló leesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leesett burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére