Megoldásra vár

világvárosi buszvégállomás

FRISSÍTÉS 2023.01.10.

BKK válasza:

"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben leírtakkal kapcsolatban sem Társaságunk, sem a MÁV-HÉV Zrt., sem a Budapest Közút Zrt. nem illetékes.

A bejelentést kérjük, hogy továbbítsák illetékességből a III. kerület, Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat részére a szükséges intézkedések megtétele céljából."

-----

Tisztelt Fővárosi Önkormányzat! Tisztelt BKK!

Legyenek szívesek a 219-es busz útvonalát módosítani, vagy a Papírgyár utcát a lenti végállomásnál szilárd burkolattal ellátni.
Jelen helyzetben az ún. úttest is alkalmatlan a közlekedésre, mert a leszórt murvát egy héten belül fölviszi a járdára a busz, a helyén gödör marad (kátyú, pocsolya), és a járda is járhatatlan a felhordott murvától.

Köszönettel:
egy III. kerületi lakos, aki naponta erre jár, többnyire kerékpárral

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Papírgyár u. 60

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Legyenek szívesek, továbbítsák a Városfejlesztőnek!
    Új murvát szórtak ki, de túl magasra. Még aznap felhordták a járdára, teljes hosszában. Eltelt néhány nap, és tegnapra már az ún. úttest is kátyús v...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00111713 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a kifogásolt terület lokális javítását elvégezzük. Komplex felújítás az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő No...
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Fővárosi Önkormányzat! Tisztelt BKK! Legyenek szívesek a 219-es busz útvonalát módosítani, vagy a Papírgyár utcát a lenti végállomásnál szilárd burkolattal ellátni. Jelen helyzetben az ún. úttest is alkalmatlan a közlekedésre, mert a leszórt murvát egy héten belül fölviszi a járdára a busz, a helyén g...

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0056979/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00111713

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben leírtakkal kapcsolatban sem Tá
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2db óriási, mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ürömi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére