Megoldatlan

Felesleges kőbabák elszállítása

FRISSÍTÉS: 2022.12.26.
Bejelentő válasza:
"Tisztelt Önkormányzat! Elszállítani kellett volna, nem igazgatni!!! Mert majd igazgatni fogják tovább mások is idővel és megint be kell jelenteni és önöknek kell megint intézkedni! Ezt kéne belátni!!!!"

--------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022. 11.28.
Zuglói Önkormányzat válasza:
"A 00111644 sz. kiegészített bejelentésre az alábbi választ adjuk:

A kőbabák megigazítása megtörtént."

-----------------------------------
Tisztelt Illetékesek!

Az Örs vezér tere zuglói oldalán, a Sugár üzletközpont mellett.
Sok éve, több ponton, felesleges parkolásgátló kőbabák vannak kihelyezve.
Mivel nem fixek, ezért önkéntes erőművészek, szórakozás gyanánt,
folyamatosan tologatják, vagy arrébb teszik őket,
ezzel rombolva környék amúgy sem túl rózsás összképét!

Valahol funkcionálisan biztos nagyobb szükséglenne rájuk....
mert itt láthatóan nincs!!!
Ugyanis a területre civil személygépkocsival nemcsak behajtani,
de parkolni is tilos!
Valamint napi szintű a közterület felügyeleti és rendőrségi jelenlét is.

Kérem szépen az összes kőbaba elszállítását!

Köszönöm szépen, amit a rendezett, letisztult és élhető környezetért tesznek!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 82-88

Hozzászólások

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Az Örs vezér tere zuglói oldalán, a Sugár üzletközpont mellett. Sok éve, több ponton, felesleges parkolásgátló kőbabák vannak kihelyezve. Mivel nem fixek, ezért önkéntes erőművészek, szórakozás gyanánt, folyamatosan tologatják, vagy arrébb teszik őket, ezzel rombolva környék amúgy sem tú...

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Önkormányzat! Elszállítani kellett volna, nem igazgatni!!! Mert majd igazgatni fogják tovább mások is idővel és megint be kell jelenteni és önöknek kell megint intézkedni! Ezt kéne belátni!!!!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Felesleges kőbabák elszállítása."-ról "Felesleges kőbabák elszállítása"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00111644 sz. kiegészített bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A kőbabák megigazítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata
    From: Jarokelo.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Az Őz!
    Erről korábban több bejelentés is érkezett, de a helyzet sajnos változatlan!
    Az illetékesek a Gödöllői HÉV és M2 Metró összekötésére hivatkoznak, amikor gyökeresen átalakul és átrendez...
  • Az Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    A lepusztult járda is megérne egy bejelentést. Nincs egy ép járólap, az aszfalt is katasztrófa.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére