Megoldott

Iszonyatosan rossz közút

Az úttesten kereszbe egy nagy kátyú, szinte ki sem lehet kerülni. Borzalmasak az útjaink

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Petőfi u. 26

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az Petőfi utca 26. előtti burkolat javítását elvégeztük.

    A jelzést köszönöm és elnézést a késedelmes válaszért!

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01
    ...
  • K G visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00111589” azonosító jelű bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A Petőfi u. 26. környezetében az aszfalt burkolat javítását rögzítettük, a soron következő
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • K G bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyárfa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére