Megoldott

Rendszám nélküli Mercedes

FRISSÍTÉS 2022.11.07.:

A Járókelő.hu válasza:
"Tisztelt Közterület-felügyelet!
A levelük tartalma szerint főútvonalon rendszám nélküli gépjrámű tárolása tilos. A megadott cím és a lakos által küldött fotók alapján jól láthatóan ez az eset áll fenn. Önök mégsem intézkednek. Miért?
Válaszukat várva."

-----

Kérem az ill. értesítését.
Szent István út, Kossuth Lajos u. kereszteződéséhez közel.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 110

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elszállították, megoldva, kószi.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem az ill. értesítését. Szent István út, Kossuth Lajos u. kereszteződéséhez közel. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2022.11.07.: A Járókelő.hu válasza: "Tisztelt Közterület-felügyelet! A levelük tartalma szerint főútvonalon rendszám nélküli gépjrámű tárolása tilos. A megadott cím és a lakos által küldöt...

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Citroen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére