Megoldott

Nem működő automata

Csepelen a Védgát utcai megállónál nem működik a jegy- és bérletautomata.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Védgát utca

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    2022.okt.25-én bejelentették, okt.26-án délelőtt megjavították!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0054353/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00111574

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy Társaságunk mindent megtes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Illak Adrián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére