Megoldatlan

Piszkos pad, letörött konnektorfedél és elmozdult falap

A Nyugati Pályaudvar képen látható padjaira ráférne egy tisztítás-felújítás.

Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nyugati tér 1

Hozzászólások

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 111559 sz. megkeresésben foglaltakra, az ott található észrevételt megtekintettük, mely alapján megállapítottuk, hogy az 2022. október 2
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Fodor Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjük újra!
  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 111559 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült javaslatot a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére