Megoldásra vár

Problémás elhelyezkedésű mikromobilitási pont

Szuper, hogy ezek a mikromobilitási pontok kialakításra kerültek a városban.
Az Andrássy út 127 előtti mikromobilitási pont nem jó helyen van.
Ezzel a jelenlegi elhelyezéssel több probléma is van.
1.) két parkoló helyet elvesz a szervíz úton
2.) nem esik útba a túristáknak és a roller megosztóknak sem
3.) a többlet rollerek elfoglalják a járdát is

Szerencsére van egy klassz hely innen pár tíz méterre a szerviz utat az Andrássytól elválasztó sávon közvetlenül a Hősök tere metrólejáró mögött, ahol eddig is tárolták a rollereket, közelebb van a megállóhoz, így jobban használható, nem vesz el helyet semmitől sem, logikusabb, az út túl oldalán a Bubi állomás is ennek a tükörképeként helyezkedik el. A metró lejáró melletti hely ráadásul nagyobb, ott több roller fér el, jobban látható a turisták könnyebben tudják használni.

Előre is köszönöm, hogy a mikromobilitási pontot áthelyezik!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Hősök tere

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0056733/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00111551

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy alapvetően a tervezési elveink köz...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Horváth Gazsi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Korlát

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére