Megoldott

Törött játszótéri játék

Máglya közi játszótéren a kötélpályás mászóka egyik tartó eleme törött.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Máglya köz 3

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. visszajelzése szerint a hibát kijavították.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális és Köznevelési
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes kuka a patakban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tócsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Szent István Park (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére