Válaszra vár

Zöldhulladék

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.10.26.
JGK Zrt. válasza: "A képen látható terület nem a JGK Zrt. kezelésében van. Javasoljuk a BKM Nonprofit Zrt. FŐKERT Kertészeti Divízió megkeresését."

-----

Kérjük a nyesedék ágakat szállítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy tér 4

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérjük a nyesedék ágakat szállítsák el!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.26. JGK Zrt. válasza: "A képen látható terület nem a JGK Zrt. kezelésében van. Javasoljuk a BKM Nonprofit Zrt. FŐKERT Kertészeti Divízió megkeresését." ----- Kérjük a nyesedék ágakat szállítsák el!"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.
    A képen látható terület nem a JGK Zrt. kezelésében van. Javasoljuk a BKM Nonprofit Zrt. FŐKERT Kertészeti Divízió megkeresését.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Szemetes zöld terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére