Megoldott

koszos támaszkodó és ülőhely

A Buda felé induló villamos megállójában a villamos vége felé eső támaszkodók és ülőhelyek koszosak. Nem ez az első alkalom, hogy ezt jelentem. Mindig az a válasz, hogy rendszeresen tisztítják, de a képeken is látszik, hogy nem 1-2 hónap mocska van az ülőfelületken. Ez az alatta és körülötte látható kövezeten is pontosan látszik.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád Városközpont M

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0056798/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00111406

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy az ül...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járó Kálmán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére