Megoldott

Harminckettesek tere, graffiti plusz uszító plakát

Sziasztok,

A harminckettesek tere villamosmegállóban (Boráros tér felé induló oldal) több üvegpanelen graffiti van, plusz uszító plakátok vannak felragasztva. Lásd a képet.

Köszi,
Üdv,

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Harminckettesek tere

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő,
    munkatársaink letakarították a várót!

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon gáz! Kössz, hogy beküldted!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Nagy Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Nagyvárad tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Firkás várók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Grafitis a villamos megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére