Válaszra vár

Rendszám nélküli Ford Ka

Rendszám nélküli Ford Ka (Műszaki érvényesség lejárt 2021.08.26.)

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Bérkocsi u. 52

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tamas
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    11
    Válaszra vár
    11

    elhagyott mi autónk - 22. ker

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Duna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    rendszám nélkül, járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bartók Béla út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére