Megoldott

Margit híd váró

Tisztelt Illetékes!
A Margit híd budai hídfő lábánál lévő villamosmegállóban a váró erősen graffitis, és a támaszkodó is, illetve koszos. A képen nem látható 2. támaszkodó erősen kopott, mintha feltépték volna a fát.
Kérem a turisztikai helyen lévő váró javítását.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm, szép lett! Mind a 4 kicserélték!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Technician
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mo
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére