Megoldatlan

Parkoló bejárat a zebrán keresztül?

FRISSÍTÉS 2023.03.31.

Bejelentő hozzászólása:
"semmi változás, továbbra is a zebrán keresztül járnak ki-be a parkolóba az autók."

---

A XX. Bádosog utcával szemben, és a Jókai Mór oldalában egy viszonylag nagy parkoló bejárata közvetlenül a gyalogos átkelőn keresztül vezet!
Reggelente nagy a forgalom, újra menyílt a Tátra téri iskola, ezen a gyalogátkelő egy új szabállyal kell ismertetni a gyerekeknek: nem elég hogy jobbra és balra kell nézni a lekopott zebrán, de még szemből, a zebrán is jönnek szembe autók! A tanulóvezetők is rendszeresen itt kezdik reggeli körüket, első kézből tanulják meg a zebrán való autós közlekedést!
Akkora az autós forgalom a zebrán, hogy még a google térépen is épp egy autó hajt ki a parkolóból a zebrán keresztül!
https://www.google.com/maps/@47.4418048,19.1145805,3a,75y,205.41h,75.92t/data=!3m6!1e1!3m4!1scza2zDNsSs0LIFQvSZim1A!2e0!7i16384!8i8192

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Jókai Mór u. 85

Hozzászólások

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autósIskola előtti parkolóból indulnak a tanórák és állításuk szerint vizsgák is. Az oktatók szerint teljesen rendben van a parkolót a zebrán keresztül elhagyni ahelyett, hogy a szabályos kihajtót...
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Illetékes egy éven belül nem oldotta meg a problémát.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás, az autók továbbra is a gyalogos átlekőhelyet használják.
  • András Járókelő visszajelzésére vár.

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A behajtó áthelyezése még nem történt meg, év végéig ígérte az önkormányzat.
  • András Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tájékoztatom, hogy a behajtó áthelyezése várhatóan 2023. decemberéig elkészül.

    Tisztelettel:
    VGO
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A XX. Bádosog utcával szemben, és a Jókai Mór oldalában egy viszonylag nagy parkoló bejárata közvetlenül a gyalogos átkelőn keresztül vezet! Reggelente nagy a forgalom, újra menyílt a Tátra téri iskola, ezen a gyalogátkelő egy új szabállyal kell ismertetni a gyerekeknek: nem elég hogy jobbra és balra kell nézni a lekopott zebr...

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    semmi változás, továbbra is a zebrán keresztül járnak ki-be a parkolóba az autók.
  • András Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük jelzését.
    A probléma mielőbbi megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot a forgalomtechnikai kezelői és s Jókai utca közútkezelői és üzemeltetői feladatait ellá...
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A zebrán áthaladva elsőbbséged van! Ismertette az oktató a mai nap első íratlan KRESZ szabályát a zebrán való athajtásról.
    https://youtu.be/kUEQOwn-seQ
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Hozzáteszem, sem tábla, sem egyéb dolog nem jelzi, hogy az ott parkoló lenne - így valószínűleg nem is szabadna oda behajtani, csak a szokásjog alapján nem foglalkozik vele senki.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez fantasztikus.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzik a járda néhány méteren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szigligeti utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Jarda balesetveszelyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Albert utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Jarda balesetveszelyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Albert utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére