Megoldott

Elhagyott telefonfülke

Anonim Járókelő

Örs vezér tere, kőbányai oldal.

Elhagyott telefonfülke.

Csak kakálni jár bele pár helyi rosszarc. Kábelek hevenyészve lekötve. (Nem zöldsárgával, hanem kékkel és feketével jól betekerve… igazi gány munka.)

Ideje lenne elvinni innen.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez csak valami véletlen lehet, ilyen gyors ügyintézés a világon nincs. :D
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hoppá.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányos Telekom aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Balkán utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rossz állapotú közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére