Megoldott

Kopott pad

Anonim Járókelő

Az Arany János utca buszmegállóban, (Hűvösvölgy felé) az esőbeállónak a padja kopott. Kérem, hogy fessék újra mihamarabb.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Arany János utca

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére