Megoldott

elhagyott taxi leeresztett gumi műszaki lejárt

A képen is jól láthatóan a Csaba utca sarok előtt áll ez a taxi, kereke leeresztve, JSZP szerint a műszakija szeptemberben lejárt.
Kérem vizsgálják meg.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem láttam már ott.
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Múlt hétfő este nézegették fotózták közteresek... De nem került rá semmi.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Roncs kocsi és utánfutó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére