Megoldott

Elhagyott Renault

Elhagyott Renault a Kecskerágó utcában. A jármű 2021. 01. 13.-tól hivatalból ideiglenesen kivonva. Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítással nem rendelkezik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bölény köz 295

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jármű elszállításra került.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett gépkocsi tulajdonosát felszólítottuk a gépjármű elszállítására. Amennyiben ezt a türelmi idő lejártáig nem teszi meg, úgy az Önkormányzat a tulajdonos költségére teszi m...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Közterületen tárolt roncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ferenchegyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott lakóautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Branyiszkó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére