Megoldatlan

Sötét szakasz a Filatorigátnál

A Filatorigát HÉV megállótól a Mozaik utcai gyalogátkelőig vezető járda mentén nem működik a közvilágítás. A probléma megoldását szeretném kérni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Sorompó u. 1

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A panaszokról és közérdekű bejelentésekről szóló 2013. évi CVXV. törvény által meghatározott 30 napos válaszadási határidőt a címzett 60 nappal túllépte, így a bejelentést Megoldatlan státusszal zártu...
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos valószínűleg magánterület lesz és spórolnak.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést!
    Megkeresését továbbítottuk a Hatósági Osztályunk Közterületi és Környezetvédelmi Csoportja felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem az ügykezelőt, hogy küldje el a bejelentést az illetékesnek. Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Árpád
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szőlőkert utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több neon kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére