Megoldott

Emberi és állati váladékok

Anonim Járókelő

A jelzett virágágyás és környezete egy fertő. A növényeket tönkretették.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Sajnálatos módon a Széll Kálmán tér rendkívül nagy és folyamatos terhelésnek van kitéve. Társaságunk amellett, hogy igyekszik mindent megtenni a tér rendb
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Igénytelen munkavégzés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fatámaszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Eltört és megdőlt fakorlátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére