Megoldott

Hiányzó padlap Lipótvárosban

Anonim Járókelő

A Bajcsy-Zsilinszky úton a Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona Felvételt Előkészítő Csoportja székháza elé kitett öntöttvaslábú köztéri padnak hiányzik egy deszkája.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre nem csinálták meg.
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1104)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A kérést a padok üzemeltetését végző BKK Közút Zrt felé tov...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    A képen látható pad karbantartása nem az V. kerülethez tartozik, tekintve, hogy a Bajcsy-Zsilinszky utat a Főváros kezeli.

    Zalka Szilvia
    sajtóreferens
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés a Fővárosnak is megküldésre került, tekintve hogy a Bajcsy-Zsilinszky út fővárosi kezelésű.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Erzsébet körút 14.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére