Megoldott

Fedlapok állapota

Kedves Telekom!

Újpalotán a Páskomliget utca 17-33 előtti járdaszakaszon több fedlap állapota is jelentősen romlott az elmúlt években. Töröttek, lyukasak, némelyik be fog szakadni előbb-utóbb. Többségükről készítettem fotót.

Amennyiben lehetőségük van, mérjék fel az állapotukat és szükség szerint cseréljék ezeket. Munkájukat előre is ksözönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Páskomliget u. 33

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap körül hiányzik a burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csángó utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos , kopott felületű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére