Megoldott

Igénytelenség

Tudom, hogy sokaknak nem üti meg az ingerküszöbét, de örülnék neki, ha igényesebben dolgoznának, a menetrend egyenesen állna, és nem lenne gyűrött a sarka.
Előre is köszönöm, hogy megigazítják, és a jövőben igényesebb munkát végeznek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hauszmann Alajos utca

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0053416/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00110351

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a jelzett hibát munkatársaink j...
  • B Simon hozzászólt a bejelentéshez.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos, sérült kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Repülőgépes Szolgálat (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    klíma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Katalin Wéber
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Busz megálló gazos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére