Megoldásra vár

Felesleges oldal?

Tisztelt BKK!
Az 1-es villamos, Etele út - Fehérvári út sarkán található megállójában, a képen látható megállótábla és tükör, valószínűleg még abból az időből maradt mikor a végállomás itt volt, hisz ma már nem indul villamos arról a peronról Kelenföld vagy Budafok irányába.
Ez alapján a képen látható amúgyis rossz állapotú tábla és tükör felesleges.
Kérem lehetőségük szerint visszaállítani a helyet, mint menetirány szerinti hátul lévő megálló rész. Ezzel is javítva a küllemét a megállónak. A megálló többi táblája jóval jobb állapotú. Valószíűleg mivel felesleges ezért nem volt karbantartva sem.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út / Fehérvári út

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Sejtettem, de nem láttam mikor és hogy használnák, hisz ha Budafok felé mennek akkor ott kanyarodva menetiránnyal ellentétesre mennének
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0053270-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00110312

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a tükör nem a végállomási rend miatt lett o...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos, sérült kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Repülőgépes Szolgálat (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    klíma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Katalin Wéber
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Busz megálló gazos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére