Megoldott

kiégett egy égő - BDK

kiégett egy égő

Irinyi József u. / Karinthy sarkán

Budapest, Irinyi József u. 19, 1111 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 19

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük! ;)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budapest Fehérvári út 161 Andor utca sarka (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    reklám egy oszlopon Törökverő út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére