Megoldott

Kutyafuttató ajtó megrongálva

T. Illetékes!
A Kassák Lajos utca 80. kutyafuttató ajtaját megrongálták, hiányzik a zárnyelv, nem lehet becsukni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 80

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Méhész Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!Gyors volt!:-)
  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. tájékoztatása szerint az ajtót megjavíttatta.
    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális és Köznevelé
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Méhész Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tócsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Szent István Park (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    faág letört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Garam utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére