Megoldott

Sötétség

Van valami különösebb oka, hogy teljes a sötétség?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Békásmegyeri Piac Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A hétvégi áramszünet következtében a piacon is volt műszaki hiba, melyet
    már elhárítottunk.

    Üdvözlettel,

    *Lukács Robin*
    piacüzemeltetési vezető

    *Óbuda-Békásmegyer Piac Igazgató
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Békásmegyeri Piac Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Dől a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Békásmegyeri Piac Kft.
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Traianus tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    2 lámpa kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére