Válaszra vár

Egész nap égő lámpák

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.10.18.
A bejelentés a DBR Metróhoz lett küldve
-----
FRISSÍTÉS 2022.10.12.:
A BDK válasza:
"A lámpák lekapcsolása, és egyéb ütemben való kacsolása az a helyi önkormányzat hatásköre."
-----------------------------------

Az M4 metrólejáróban folyamatosan égnek a lámpák. A kép a 6-os villamos felőli lejáróról készült. Itt 20 lámpa ég feleslegesen. Kérem azt is gondolják át, hogy éjszaka szükség van-e rá, hisz körülötte van bőven közvilágítás, meg vannak világítva a lépcsők.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.10.12.: A BDK válasza: "A lámpák lekapcsolása, és egyéb ütemben való kacsolása az a helyi önkormányzat hatásköre." ----------------------------------- Az M4 metrólejáróban folyamatosan égnek a lámpák. A kép a 6-os villamos felőli lejáróról készült. Itt 20 lámpa ég feleslegesen. Kérem azt is gond...

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. október 18., kedd 10:17
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "Az M4 metrólejáróban folyamatosan égnek a lámpák. A kép a 6-os villamos felőli lejáróról készült. Itt 20 lámpa ég feleslegesen. Kérem azt is gondolják át, hogy éjszaka szükség van-e rá, hisz körülötte van bőven közvilágítás, meg vannak világítva a lépcsők."-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.12.: A BDK válasza: "A ...

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a lámpák üzem szerűen működnek. Továbbá a kérésére válaszolva a lámpák lekapcsolása, és egyéb ütemben való kacsolása az...
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Én sajnálnám, mert jól néz ki. Éjszaka viszont valóban bőven elég lenne.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Lőportárdűlő (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a reflektor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    1039 Budapest, Zipernowsky utca 1-3 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett 2 lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére