Válaszra vár

Buszmegálló mellett járdára kihajló növényzet

FRISSÍTÉS 2022.11.25.

FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.
A bejelentett járdaszakaszra belógó növényzet ingatlanhoz csatlakozik, ezért Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. rendelete értelmében annak takarítása, rendben tartása, a gyalogjárda és az úttest fölé nyúló ágak és bokrok megfelelő nyesése az ingatlan tulajdonosának, kezelőjének, bérlőjének kötelessége."

---

A 27-es buszmegálló melletti egyébként is keskeny járda járhatatlan a kerítésről kihajló borostyántól.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szirtes út

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A 27-es buszmegálló melletti egyébként is keskeny járda járhatatlan a kerítésről kihajló borostyántól."-ról "FRISSÍTÉS 2022.11.25. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. A bejelentett járdaszakaszra belógó n...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.
    A bejelentett járdasza
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett utcarész Budapest Főváros kezelésében van.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hiv
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Tabáni tanösvény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Gombás fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Mészáros utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére