Megoldott

Utcán hagyott kettétört roller

Anonim Járókelő

Utcán hagyott kettétört roller!Kérném a begyüjtését! Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 222

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a helyszínen már nem található a roller!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Lime

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hivatalból kivont, lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 éve mozdulatlan lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mályva tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére