Megoldott

2.napja nincs közvilágitás

2.napja nincs közvilágitás a Budapest,1038. Madzsar József utca 27.-35. szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József u. 29

Hozzászólások

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba
    kijavításra került.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód
    hibabejelentésre társaságun...
  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gáspár László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerencsére nem kell hozzá szokni. Már van újra közvilágitás. Köszönjük! A problémák negatívitás helyett közös összefogással megoldhatók.
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet hozzászokni. A legtöbb városban ez lesz.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gáspár László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett 1 lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Sarkadi Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tavasz u. 7. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére