Megoldott

Ábránd utca buszmegálló pad

Anonim Járókelő

Az Ábránd utcában a buszmegállónak az esőbeállójának a padja kopott! Kérem, hogy a bejelentett hibát javítsák ki, ebben az esetben, fessék újra a padot.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ábránd utca

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A már beküldött igazoló fotón a bejelentésben szereplő utasváró szerepel, azaz:
    Ördögárok u.-Ábránd u.: 157 busz > Huvösvölgy felé váró

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítani szeretnék a buszmegálló címén, és helyén. A megálló neve az Ábránd utca, Hűvösvölgy felé!
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Margit híd váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Arany János utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére