Megoldatlan

Közlekedésre alkalmatlan jármű

Betört üvegű és rengeteg parkolási bírsággal rendelkező autó foglalja a parkolóhelyet.
Kérem ellenőrizzék és szállítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 26

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő gépjármű rendelkezik érvényes műszaki vizsgával. Nem várakozik szabálytalanul, műszaki állapota megfelelő, így elszállítására nincsen lehetőségünk!

    Tiszt...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Matiz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Szerdahelyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Peugeot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Szerdahelyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott FIesta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Szerdahelyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére