Megoldásra vár

Üres fahelyek

A Dózsa György út 136. előtt egy, a 142. előtt pedig két üres fahely van.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út 136

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fák pótlására az előzetes munkaterveinknek megfelelően, várhatóan a 2023-as tavaszi faültetési időszakban kerül sor.

    Jogszabályi köte
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benőtte a sövény a kerékpárutat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úton lévő levágott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bánkút utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fakivágás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ladi Tomi
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Csömöri út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére