Megoldott

Buszmegálló várakozó közepén

Anonim Járókelő

Sajnálatos dolog,hogy vannak ilyen esetek.
Mivel most volt kitakaritva a váróhely ,, a közepén pont valaki telibe ürítette gyomor tartalmával????
Kérem szépen mielöbb tísztítsák meg a pad elött.
Nagyon szépen köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bornemissza tér 9

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép napot!
    El távolítás , takarítás megtörtént.
    Köszönöm
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákok gazdátlanul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegtörmelék buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Andor utca / Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére