Válaszra vár

Veszélyes hulladék

Tisztelt Illetékes osztály!
Budapest 3. kerület, Bécsi út 570. lakóházzal szemben több hete egy ágyat és egy hűtőt helyeztek az út szélére. Kérem az eset kezelését!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 573

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Veszelyhulladek"-ról "Veszélyes hulladék"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Molnár Melinda bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Saras járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Őszi avar összegyűjtve rohad.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szikora Zoltán
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Óbudai utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére