Megoldásra vár

Megsüllyedt kövek a sínek mentén

Anonim Járókelő

Széll Kálmán téren a gyalogos átkelőnél és még a téren több helyen meg vannak süllyedve a kövek a sínek mellett.

Befolyik a víz, majd szétfagy az egész alap. Nemrég épült. Garancia?

A gyomnövényeket kiszedegetni meg nem kellene költséget jelentsen.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0051897-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00109874

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. tájékoztatása szerint a 2015-ben átépült Széll Kálmá
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Kátyú"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamiért utóbb 404 hibával dob az oldal, majd ketszer is feltolti…
    (Torolheto ez a duplikatum.)
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    világvárosi buszvégállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Papírgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére