Megoldásra vár

Megsüllyedt kövek a sínek mentén

Anonim Járókelő

Széll Kálmán téren a gyalogos átkelőnél és még a téren több helyen meg vannak süllyedve a kövek a sínek mellett.

Befolyik a víz, majd szétfagy az egész alap. Nemrég épült. Garancia?

A gyomnövényeket kiszedegetni meg nem kellene költséget jelentsen.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0051947/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00109873

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes szolgáltató, a BKV Zrt. részére. T
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    763 - HÉV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Koszos automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széna tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére