Megoldott

Folyamatosan égő közvilágítás

Tisztelt Jarokelo.hu!

Szeretnem bejelenteni, hogy a Visegradi utcanak a Garam es Drava utca kozotti szakaszan folyamatosan, nappal is vilagitanak az utcai lampak.
Ket fenykepet mellekelek, mindkettot a Visegradi u. 65. elott keszitettem, az egyiket tegnap (szeptember 25.) de. 11-kor, a masikat ma reggel 9.45-kor, lathatoak rajtuk a nappali fenyben is vilagito kozlampak. Gondoltam az energiavalsag kozepette jo otlet lenne a lampakat nappali fenynek lekapcsolni.
Szeretnem tovabba tudatni, hogy az elmult ket esten a Garam es a Bessenyei utcak Hegedus es Visegradi kozotti szakaszan viszont nem mukodott a kozvilagitas.

Kerem a bejelentesem tovabbitsak a megfelelo szervekhez!
Koszonom!

Udv,
Kiss Balazs

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Budapest Visegrádi utca 65. fszt. 1

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kiss Balazs hozzászólt a bejelentéshez.

    Koszonom a tajekoztatast!

    Udv,
    Kiss Balazs
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Folyamatosan (nappal, vilagosban is) ego kozvilagitas"-ról "Folyamatosan égő közvilágítás"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kiss Balazs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Több lámpa kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére