Megoldatlan

Nem pontos FUTÁR kijelző

Kedves BKK!

Újpalotán a Vásárcsarnoknál van egy kijelző ami mindig, hogy jön a busz, de busz nem jön még sokszor 3-5 percig. Ránéznének mi a hiba?

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Vásárcsarnok

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0051584/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00109845

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, mellyel kapcsolatban az alábbi választ adjuk.

    Az Ön által felvet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Utastájékoztatás fejlesztése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újpalota, Nyírpalota út (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkált új jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bogáncs utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére