Megoldásra vár

Zakatolnak az autók

Anonim Járókelő

Fehérvari út- Andor utca kereszteződésében a villamos pályán áthaladva az autok szinte zakatolnak a hibás út felületen,ami nem igazán tesz jot a lengés csillapítonak és más alkatrésznek másrészt a lakók ezt hallgatják nyitott ablaknál nap mint nap ,egész nap a nagy forgalom miatt.
Kérem ellenőrízzék a szakaszt és javítsák meg az adott út részt.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor utca

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0051520/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00109826

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A BKV
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    világvárosi buszvégállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Papírgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére