Megoldásra vár

Gaz útelválasztón végig

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.10.25.:
Bejelentő kommentje:
Lekaszabolták, es a gaz hulladék ott maradt. Tán gyökerestűl kiszedve,utána összeszedve szebb lehetett volna.
Nem értem. Ez így megoldás?
Most nem gaz hanem szemét!

-----------------

Fehérvári úton a villamos pálya mellett nő végig a gaz

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 130

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentéskor fényképezett fotók területén a takarítás,tisztítás megtörtént.
    Ami terület nem látszik a képeken kb 200-300 méterrel arrébb a gaz ott maradt nő tovább.
    Nem értem tényleg ezt a munka ho...
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0051514-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00109825

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. tájékoztatása szerint a vágányaik gyommentesítését v...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Fehérvári úton a villamos pálya mellett nő végig a gaz"-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.25.: Bejelentő kommentje: Lekaszabolták, es a gaz hulladék ott maradt. Tán gyökerestűl kiszedve,utána összeszedve szebb lehetett volna. Nem értem. Ez így megoldás? Most nem gaz hanem szemét! ----------------- Fehérvári úton a vi...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fél megoldás????
    Lekaszabolták, es a gaz hulladék ott maradt. Tán gyökerestűl kiszedve,utána összeszedve szebb lehetett volna.
    Nem értem. Ez így megoldás?
    Most nem gaz hanem szemét!
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés nevét "Gaz út elválasztón végig"-ról "Gaz útelválasztón végig"-ra.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfa sarjak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    üres fahely Bartók Béla út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére