Megoldott

2 éve lejárt műszaki, nincs biztosítása

Egy roncs Citroen foglalja az értékes parkolóhelyet a Mária utcában.
Biztosítás nincs rajta, műszakija 2 éve lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Mária u. 58

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre eltűnt
  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A közterület-felügyelet munkatársai már korábban megtekintették a kérdéses gépjárművet és megállapították, hogy az nem alkalmas a közúti közlekedésre, ezért értesítést helyeztek el...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott rollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ló Úr Elemez
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Kiss József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    Elhagyott roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ló Úr Elemez
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Kiss József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére