Megoldott

Lomis lakatok

Anonim Járókelő

Kérem a lomisok által kihelyezett lakatokat távolítsák el a csatornákról

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Keleti Károly u. 10

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Bejelentő!

    A tábla eltávolításra került... míg a lakat egy kétkerekű eszköz rögzítésére szolgál, tehát azt nem vették le a városrendészek.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    csatoltam, a zebrával szemben
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kutyaszemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kacsa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Felújítás utáni kosz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére