Megoldatlan

Eltűnt rácsok

Újpest-Városkapu metrómegállónál az esőelvezetés céljára kialakított lefolyórendszer vasrácsai hiányoznak, az elvezető árok több helyen pedig szeméttel telített. A térkő elemek között felütött a gaz.

Érdeklődnék, hogy a vasrácsot ellopták-e, vagy célzatosan került eltávolításra. Kérem az árok kitisztítását, a rácsok pótlását, a gaz kiirtását.

A lefolyó megszüntetését, mint megoldási alternatívát nem ajánlom, tekintettel, hogy nagyobb eső alkalmával jelenleg is megáll az esővíz a burkolaton.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindenki korrekten reagált kivéve a MÁV, ezért megoldatlanra állítom az ügyet.
    Ha esetleg azóta megoldódott, kérem a szíves bejelentőt, hogy jelezze itt.
    Köszönöm,
    admin
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kezd érdekes lenni a dolog, a metrómegálló kijárátanál lévő csatorna a MÁV-é. Nem semmi, ami itt van.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szerkesztőség!

    Köszönöm levelét, amelyet elektronikus úton juttatott el hozzánk.
    Tájékoztatásul megküldöm a tárgyi ügyben, illetékességből további
    intézkedés céljából a MÁV ügyfélszolgálatho
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért az elgondolkodtató, hogy a kerületi divízió úgy hitte, hogy a terület a BKV-é, akkor a kérdéses csatornát senki nem tarotta karban, senki nem tisztította?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BKK Ügyfélszolgálat válasz

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1098)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A mellé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szerkesztőség!

    Köszönjük levelét, amelyet a "jarokelo.hu budapest" honlapon keresztül
    juttatott el hozzánk.
    Tájékoztatom, hogy bejelentést (Újpest-Városkapu metrómegálló
    esővízelvezetés ügye
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Szabó Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Pesterzsébet vasútállomás (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Krisztina körút, Vasútállomás Budapest-Déli (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére