Megoldott

Lomtalanítás után

Anonim Járókelő

Lomtalanítási maradék az Ördög-árok medrében. A lomtalanítás után miért maradt el a közterületi takarítás? Önök szerint ez így rendben van?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 199

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm munkájukat.
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Névtelen Járókelő!

    Az FKF munkatársai folyamatosan takarítottak az általuk lebonyolított lomtalanítás során. Az olyan munkákat is elvégezték, amelyek jogszabály alapján ingatlan tulajdonosok
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez ám az építő, megoldásorientált önkormányzati hozzászólás! Folyamatosan érkeznek a témával kapcsolatos bejelentések. Valószínű minden bejelentő hazudik és a probléma nem is létezik. Maga az az illet...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Mint minden lomtalanítás bejelentés, így ez is az FKF Zrt. illetékessége.

    A lomtalanítást az FKF munkatársai kifogástalanul elvégezték, munkájukért köszönetet mondunk!

    https://jaro
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: N. Sándor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hónapok óta nem történik semmi!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére