Megoldott

Elfordult lámpa

Kérem fordítsák vissza a lámpát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 7

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világító ostorlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fischer Péter
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kimaradó közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Czetz János köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére